INSPIRUJEMY

przyszłe pokolenia inżynierów

Filozofia

W oparciu o światowej sławy zestawy dydaktyczne firmy Lego Education oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania edukacyjne i rozrywkowe na najwyższym poziomie.

To idealne uzupełnienie i utrwalenie wiadomości nabywanych w przedszkolu i szkole, a także sposób na poznawanie otaczającego nas świata i pożyteczne spędzanie wolnego czasu. Oprócz cyklicznych warsztatów edukacyjnych proponujemy prowadzenie zajęć animacyjnych dla dzieci, młodzieży i całych rodzin jako atrakcyjny element wiodący lub wspierający w akcjach promocyjnych, integracyjnych i prosprzedażowych w przedsiębiorstwach, galeriach handlowych i instytucjach kultury.

Misja

Promujemy naukę wśród dzieci, młodzieży (czasem także dorosłych) poprzez ciekawe doświadczenia i zabawę. Naszym celem jest rozwijanie zdolności technicznych i kreatywności uczestników warsztatów.

Nasze zajęcia pozwalają uczestnikom nabywać praktyczne doświadczenia w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, oraz oswajać się i zrozumieć fundamentalne zagadanienia fizyki, mechaniki, elektroniki, programowania, budowania konstrukcji. Dzieci i młodzież podczas zajęć rozwijają się językowo i przystosowują w zakresie współpracy w grupach.

Zagadnienia

Mechanika
Pneumatyka
Programowanie
Energetyka odnawialna
Robotyka
J.Angielski
Matematyka